Ciekawe komunijne podziękowania dla gości – polski sklep

Komunia eleganckie podziękowania dla gości

Możemy zaoferować Państwu wybitnie ciekawe podziękowania na komunię, które na pewno spodobają się każdemu z gości. Są to ponadprzeciętne akcesoria – wykonane są one ze szlifowanego drzewa o fenomenalnej jakości, gigantyczną uwagę przykładamy nawet do ich najdrobniejszych niuansów.

Rzecz oczywista, w przypadku naszego asortymentu, mistrzowskie wykończenie idzie w parze z solidną budową. Podarunki te zawierają poręczny magnes. Nadrzędnym atutem oferowanych przez nas wyrobów jest nadzwyczajny, personalizowany grawerunek, to naturalnie dzięki któremu podarki te stają się bardziej osobiste. (więcej…)

Piękne, drewniane serduszka jako podziękowania dla gości

komunia

Dziękowanie za przybycie na rodzinną uroczystość nabiera innowacyjnego znaczenia. Poszukują Państwo ciekawego pomysłu na podziękowania dla rodziny za przybycie na imprezę z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Znakomicie – w ofercie posiadamy unikatowe podziękowania dla gości na komunię. Nie proponujemy pospolitych kartek z podziękowaniem – ta oferta koncentruje się na wykonaniu magnesów w kształcie serca, na jakie jesteśmy w stanie nanieść imię, datę Komunii oraz wzór z sentencją dziękującą. Do wyboru rozmaite treści i wzory związane z uroczystością Pierwszej Komunii. (więcej…)