Personalizowane podziękowania dla gości z okazji roczku

Sklep z podziękowaniami dla gości

Mamy przyjemność zaoferować podziękowania dla gości na roczek. Wolno selekcjonować z dwóch kształtów – serca i gołębicy. Jeżeli chodzi o nanoszoną na ozdobę grafikę – jest jeszcze większy wybór. Prosimy o przesyłania nam imienia syna lub też córki i daty wydarzenia. Zostaną umieszczone na tabliczce, dla jej jeszcze większej zjawiskowości.

Warto także zauważyć, iż ta ozdoba pełni także rolę magnesu na lodówce. Gwarantujemy o ich najlepszej jakości wykonania. (więcej…)

Tanie weselne podziękowania dla gości – dużo wzorów

Wzory podziękowań dla gości

Rola podziękowań dla gości ślubnych jest już na stałe wpisana w organizację ślubu. Pragnąc ułatwić Wam wybór tego upominku przygotowaliśmy te o to ładne, drewniane dekoracje. Co więcej zostaną one wykończone umieszczeniem imion zakochanych, daty ślubu oraz współczesnej bądź też bardziej klasycznej grafiki – dla zdobycia jak najlepszego projektu.

Co znacznie więcej, mamy tu do czynienia nie tylko z dekoracją, ale także funkcjonalnym gadżetem – albowiem z tyłu każdej pamiątki jest magnes. Zapewniamy świetnie wykonane prace na zamówienie! (więcej…)

Chrzest – wyjątkowe wzory podziękowań dla gości

Chrzest podziękowania tanio

Cudownie wykonane drewniane, personalizowane gołąbki lub ewentualnie serca są idealną ofertą dla rodziców, którzy pragną w luksusowy sposób podziękować wszystkim, którzy przybyli na wspólne świętowanie chrztu ich dziecka. Ich szczerość oraz piękno łączące się z biblijnym motywem przedstawiają się zachwycająco. To właśnie dzięki temu wolno być przekonanym, iż podziękowanie na chrzest trafi w gust.

Pojawi się także zadowolenie z wygodnego charakteru podarku – sprzedawane przez nasz sklep podziękowania pełnią rolę nie jedynie ozdoby i pamiątki, ale również użytecznego magnesu na lodówkę. (więcej…)

Atrakcyjne wzory podziękowań dla gości na komunię – tanio

Stylowe podziękowania na komunię

Jeżeli chodzi o organizację Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka – istotne jest, żeby pamiętać także o podziękowaniach dla gości. Mamy na to gotowe rozwiązanie – drewniane dekoracje w kształcie gołębic bądź serc! Zapewniamy dodatkowo możliwość personalizacji, to naturalnie dzięki jakiej po dodaniu daty wydarzenia i imienia dziecka – pamiątki zyskają na niepowtarzalności.

Będą także korzystne pod innym względem – z tyłu każdej jednej ozdoby umiejscowiliśmy magnes. Każdy gość będzie usatysfakcjonowany z takiego estetycznego i użytecznego upominku. Obiecujemy pierwszorzędny stosunek ceny do jakości. (więcej…)

Zawieszki, serduszka i inne podziękowania dla gości na chrzest

chrzest

Jakakolwiek uroczystość jest inna, co nie zmienia faktu, że pewne ceremoniały powtarzają się niezależnie od charakteru rodzinnej imprezy. Jednym z takich ceremoniałów jest podziękowanie dla gości za przybycie. I nie powinny to być żadne kosztowne perfumy lub inne kosztowności – w podziękowaniach liczy się gest i kreatywność. Przedstawiamy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Oferowane magnesy można personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy oraz wzór podziękowania dla gości. (więcej…)

Piękne, drewniane serduszka jako podziękowania dla gości

komunia

Dziękowanie za przybycie na rodzinną uroczystość nabiera innowacyjnego znaczenia. Poszukują Państwo ciekawego pomysłu na podziękowania dla rodziny za przybycie na imprezę z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Znakomicie – w ofercie posiadamy unikatowe podziękowania dla gości na komunię. Nie proponujemy pospolitych kartek z podziękowaniem – ta oferta koncentruje się na wykonaniu magnesów w kształcie serca, na jakie jesteśmy w stanie nanieść imię, datę Komunii oraz wzór z sentencją dziękującą. Do wyboru rozmaite treści i wzory związane z uroczystością Pierwszej Komunii. (więcej…)

Serduszka jako ciekawe podziękowania dla gości

urodziny

Sympatycznym gestem jest dziękować za przybycie na uroczystość. A impreza z okazji pierwszego roczku na pewno kategoryzuje się do znaczących. Mimo to same słowa to nieraz za mało – w owym czasie rekomendujemy uczynić podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Ten magnes łączy przyjemne z przydatnym. Jest to pomysłowy podarek dziękujący gościom i jednocześnie fenomenalna, praktyczna pamiątka. Ewidentnie magnesy możemy personalizować, nanosząc na nie imię solenizanta, datę urodzin oraz wybrany wzór podziękowań. (więcej…)

Niepowtarzalne serca jako podziękowania dla gości – ślub

wesele

Wręczanie gościom ślubnym przyjemnych podarunków i podziękowań za przybycie na uroczystość to pionierski, jednak coraz to popularniejszy ceremoniał. Jednak alkohol, kartki czy zestawy kulinarne to dość oklepany schemat – my mamy coś całkiem nowego, pomysłowego i personalizowanego – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. Trwałe, ładne oraz personalizowane magnesy na pewno uświetnią każde wesele, sprawiając okazałą radość obdarowanym gościom. (więcej…)